© Tibor "Reddo" Hrušecký

DISCLAIMER: This site is fan site of the world of Metro 2033. There is no connection to original Metro and 4A Games and all pictures posted on this site are for presentation of Metro theme. All pictures found here are believed to be in the "public domain". All of the images displayed are of unknown origin. We do not intend to infringe any legitimate intellectual right, artistic rights or copyright. If you are the rightful owner of any of the pictures/wallpapers posted here, and you do not want it to be displayed, then please contact us and we will immediately do whatever is needed either for the image to be removed where it is due.

Postavy úvodního scénáře
(nejedná se o postavy zahrnuté v pokračovacích bězích)

Níže jsou uvedeny postavy a jejich základní a obecný popis (po kliknutí na postavu)

V závorkách jsou uvedeny maximální počty míst otevřených pro registraci.

V rámci hry se na další pozice budou rekrutovat hráči z obyvatelstva.

Každá postava má uvedenou základní charakteristiku. Každý hráč si může dotvořit historii postavy podle vlastního uvážení a fantazie. Za zpracování historie můžete dostat ve hře bonus ve formě nábojnic. Stejně tak za zpracování kostýmu se přidělují nábojnice navíc.

Po zvolení postavy a zaplacení registračního poplatku vám bude k postavě zaslán doplňující dokument určující její cíle a tajemství. Po zaplacení je to z toho důvodu, že tyto cíle a tajemství jsou důležité pro příběh hry a není možné se tyto informace dozvědět dříve, než je jistota, že hráč za danou postavu dorazí/přijede. Je možné volbu postavy konzultovat s organizátorem.

Vedení CP
Velitel vojáků
Vojáci (6x)
Doktor - CP
Mechanik (1x)
Bar - Cp
Zásobování
kytarista
Společniče/číšnice (1x)
Obyvatelé (16x)